Moda

Torebki z Polski uwielbiane przez kobiety

Monnari to polska marka, która wystartowała na polskim rynku w 1998 roku. Od początku rynkowego istnienia skupiała się na oferowaniu wysokiej jakości kreacji oraz dodatków dla modnych Pań. Monnari tworzy różnorodne kolekcje dla dziewczyn pewnych swej wartości, które lubią się czuć doskonale w tym, co kupują do swojej szafy

Osiągnięcia , które są ich udziałem są ponadprzeciętne. Firma nieustannie poszerzała swoją ofertę, sięgając po nowe rekordy. Do najważniejszych osiągnięć z całą pewnością zalicza się ofertę publiczną na GPW, który wydarzył się jedenaście lat temu. Między innymi w tym roku Monnari zorganizowała pokaz swoich kreacji ,a gościem wieczoru była jedna z najlepszych modelek na świecie – Claudia Schiffer. Przez 10 lat od zarania firmy mogli się pochwalić ponad 150 własnymi salonami sprzedaży w całej Polsce. Współdziała z nimi prawie każda hurtownia torebek damskich, a dodatkowo liczące się e-sklepy modowe.

Dużą popularnością wśród klientek cieszą się torebki damskie. Firma w każdy roku wydaje na rynek dwie kolekcje torebek jesienią i na wiosnę. Wyróżniają się one atrakcyjnym wyglądem. Bezbłędnie harmonizują ze stylizacjami biznesowymi, noszonymi jak również galowymi i sportowymi. Firma Monnari stara się sprostać dużym wymaganiom klientek, które cały czas się zmieniają.

Kreacje marki, a także akcesoria czyli torebki Monnari cieszą się uznaniem wielu Polek, w tym także gwiazd i celebrytek. Plany Marki odnośnie kobiecości, niezależności oraz doskonałego gustu odpowiadają klientkom bez względu na wiek.

Reklamy